inTouch

22. června 2010 v 22:44 | Ero Michi |  LÍBÍ SE MI
Osobně nesnáším všechny bulvární plátky typu Rytmus života nebo Aha, popřípadě i několik kousků s zahraniční tématikou, u kterých to ale prozatím zůstává radikálně střídmější, co se přehánění a drbání týče, ovšem po stránkách informovanosti a zajímavostech je to obdobná bída.
Protože jsem při hodinových cestách vlakem ze školy zažívala někdy dost urputnou nudu, zamířila jsem jako obvykle do Replay a očima hledala něco, čím bych si mohla čas zkrátit a přitom nevyhodit zbytečně peníze za něco, co po pár stránkách znechuceně odložím bez dalšího zájmu všechny ty nesmysly číst.
Do oka mi padl pro mě doposud neznámý časopis s příjemně vyhlížející stránkou, dobrou cenou a po zběžném prolistování i zajímavým obsahem. Koupila jsem ho a od té doby jej kupuji pravidelně.

V inTouch se dozvídám přesně to, co mě relativně zajímá nebo alespoň abaví, občas tam narazím na skutečně dobré typy či nápady a občas se nad číslem rozmrzím, protože se dozvím překvapivou zprávu o tom, že můj super nový výmysl není vlastně vůbec nový, jelikož právě přišel do módy a hollywoodské celebrity na něm ujíždějí :D

foxi-hole.blog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama